znajdź film:Zając Max. Misja Pisanka

Zając Max. Misja Pisanka


Reżyseria polskiej wersji językowej: Tomasz Borkowski

Dialogi: Piotr Cieński

Obsada: Max – Piotr Adamczyk, Ferdynand – Bartosz Wesołowski, Leo – Przemysław Glapiński, Bruno – Sławomir Pacek, Madame Hermina – Lidia Sadowa, Emmy – Izabela Perez, Pan Fitz – Janusz Nowicki, Gerda – Brygida Turowska, Ruth – Ewa Serwa. W pozostałych rolach: Stefan Kubiak, Laura Bączkiewicz, Marcelina Wieczorek, Antonia Żbikowska, Dominik Bąk, Joanna Pach – Żbikowska, Weronika Łukaszewska, Gracja Niedźwiedź, Julia Kołakowska Bytner.

Gatunek: animowany, familijny, komedia, przygodowy
Premiera: 25 marca 2022

Pobierz materiały edukacyjne

 

Wielkanoc w niebezpieczeństwie! Tu pomóc może tylko zgrana zajęcza paczka, która na robieniu jaj zna się zawodowo. Gdy cała świąteczna magia znika – jedynym ratunkiem są zaufanie i współpraca z ich największym wrogiem: lisem. Druga część komediowo-przygodowej opowieści o futerkowych bohaterach, pisankach i wielkanocnej magii. Animacja, która udowodni, że przyjaźń ma wielką moc, a lisa nie należy osądzać po jego kicie. 

Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, które jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna… Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie! Za wszystkim stoi były uczeń Zajęczej Akademii oraz dobrze wszystkim znana rodzinka lisów, która ostrzy swoje kły i pazurki na tegoroczne pisanki. Max wspólnie ze swoją najlepszą przyjaciółką zrobią wszystko co w ich mocy, aby ocalić Wielkanoc. Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. Czy można zaufać komuś, kto na co dzień obnosi się z rudą kitą? Oto początek wielkiej przygody, ale też lekcji o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna!

 

GALERIA ZDJĘĆ