znajdź film:Ups2! Bunt na Arce

Ups2! Bunt na Arce


Reżyseria polskiej wersji językowej: Maciej Kosmala

Dialogi: Grzegorz Drojewski

Występują: FINNY – Paweł Szymański, LEAH – Kasia Wincza, HAZEL – Izabela Kuna, DAVE –Jacek Kopczyński, CLYDE – Tomasz Lach, LEONARD – Aleksander Milwiw-Baron, JELLY – Laura Bączkiewicz, PATCH – Miriam Aleksandrowicz, SZYMPANS – Zbyszek Konopka, CLAM – Szymon Kuśmider. W pozostałych rolach: Laura Trochimiuk, Noemi Żbikowska, Jakub Wieczorek, Agnieszka Mrozińska, Agnieszka Castellanos – Pawlak, Jakub Gawlik, Małgorzata Gradkowska, Justyna Orzechowska, Elżbieta Jędrzejewska, Weronika Łukaszewska, Grzegorz Borowski, Ignacy Martusewicz, Paweł Szczesny, Jakub Kamieński i inni.

Gatunek: animowany, familijny, komedia, przygodowy
Premiera: 4 marca 2022

Pobierz materiały edukacyjne

 

Kontynuacja kinowego przeboju, który w 2015 roku podbił polskie ekrany i serca młodych widzów. Rozhuśtana morską falą opowieść o sympatycznych zwierzakach, które przemierzają oceany na pokładzie Arki Noego. Tym razem nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z przezabawnymi zdarzeniami na statku, ale też z wulkanem, którego sejsmiczna aktywność zagraża żegludze. Sytuacja wygląda na mocno przechlapaną, ale od czego są specjaliści od mokrej roboty? Pora wziąć sprawy w swoje łapki i płetwy i dać nura w sam środek morskiej przygody. 

Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę. Rozdzieleni przez fale trafiają do niezwykłych miejsc. Ida wraz z nowym kumplem Żelkiem zostaje uwięziona na odległej wyspie. Natomiast Fini budzi się bajecznym zakątku wypełnionym dziwnie znajomymi istotami. Stworzeniami, które żyją razem w harmonii, ale też z niepokojem spoglądają w kierunku coraz częściej dymiącego wulkanu. Kiedy wstrząsy sejsmiczne przybiorą na sile, Fini będzie musiał dokonać niemożliwego i zrobić wszystko, by uratować nowych przyjaciół, odnaleźć Idę oraz własną, pozostawioną na Arce rodzinę.