znajdź film:Ucieczka ze Zwierzowersum

Ucieczka ze Zwierzowersum


Reżyseria polskiej wersji językowej: Maciej Kosmala

Dialogi w polskiej wersji językowej: Piotr Cieński

Obsada polskiej wersji językowej: Klementyna Umer, Maciej Kosmala, Adrianna Izydorczyk, Szymon Kuśmider, Przemek Stippa, Mateusz Weber, Krzysztof Sczepaniak, Włodzimierz Press, Michał Głowacki, Brygida Turowska, Mirosław Wieprzewski, Anna Apostolakis,  Maciej Więckowski, Włodzimierz Press, Jan Kulczycki, Mateusz Narloch, Adam Szustak, Łukasz Talik, Aleksandra Kowalicka, Justyna Orzechowska, Agnieszka Castellanos-Pawlak, Julia Kołakowska-Bytner i inni

Gatunek: animowany, familijny, komedia
Premiera: 10 maja 2024

Pobierz materiały edukacyjne

 

Położą łapkę na wirtualną pułapkę!

Animowana superprzygoda o superbohaterce i jej superekipie, która musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość! Oto pełna akcji komedia z ważnym przesłaniem, której reżyserem jest twórca filmów „Igrzyska zwierzaków”, „O czym marzą zwierzęta” i „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”.

Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie ani jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić i ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

Dołącz do zamaskowanych herosów, staw czoła złoczyńcy i odkryj wszystkie tajemnice, które kryje wirtualna rzeczywistość.

 

GALERIA ZDJĘĆ