znajdź film:OSTATNI SMOK ŚWIATA

OSTATNI SMOK ŚWIATA


Reżyseria: Depoyan Manuk
Gatunek: animowany, komedia
Premiera: 27 stycznia 2017

Pobierz materiały edukacyjne

Opis filmu

Obsada polskiej wersji językowej: Smok – Piotr Fronczewski, Bogdan – Piotr Stramowski, Niki – Antoni Scardina, Peszek\Roksana – Sara Lewandowska, Eddy – Jarosław Domin, Gonn – Paweł Szczesny
Produkcja w polskiej wersji językowej: Studio PRL
Reżyseria polskiej wersji językowej: Dariusz Błażejewski
Dialogi: Arek Darkiewicz
Dystrybucja: Kino Świat
Produkcja: 2016

„Ostatni smok świata” to pełna akcji, humoru i fantastycznych zwierząt, animowana komedia o niepoprawnym marzycielu, który rzuca wyzwanie ostatniemu smokowi na Ziemi! Wspaniała zabawa dla całej rodziny, o jakość której zadbali twórcy klasycznych, uwielbianych przez kolejne pokolenia hitów: „Denver, ostatni dinozaur”, „Clifford – wielki czerwony pies” i „Kacze opowieści”

Syn bohaterskiego Tannera, mały Niki, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smoków. Na przekór zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, spotka nowych przyjaciół – czarującego (dosłownie i w przenośni!) nietoperza Ediego i Peszka – dzieciaka, który wszystkim dookoła przynosi… pecha. Razem będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata. Oraz pokrzyżować plany paskudnej wiedźmy z bagien, planującej wykorzystać smoczą magię do niecnych celów. Wspólnie Niki, Edi i Peszek udowodnią, że nie ma takiej złej mocy, której nie może pokonać prawdziwa przyjaźń.

Materiały wideo