znajdź film:Misiek: Ekipa na wakacjach

Misiek: Ekipa na wakacjach


Reżyseria polskiej wersji językowej: Maciej Kosmala

Dialogi: Piotr Cieński

W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Misiek – Konrad Darocha, Sokrates  – Wojciech Machnicki, Elisabeth – Julia Kołakowska–Bytner, Tini – Maciej Kosmala, Maria – Małgorzata Gradkowska, Junior – Antoni Scardina, Chase – Paweł Szymański, Pete – Patryk Siemek, Jim – Tomasz Błasiak, Rick – Waldemar Barwiński, Fong– Jarosław Domin, Fu – Grzegorz Pawlak. W pozostałych rolach: Diana Zamojska, Weronika Łukaszewska, Klementyna Umer, Edyta Toran, Ignacy Martusewicz, Paweł Szczesny, Maciej Wieckowski, Jacek Pluta i inni.

Gatunek: animowany, komedia, przygodowy
Premiera: 17 grudnia 2021

Pobierz materiały edukacyjne

 

Twórcy hitów „Toy Story” i „Jak wytresować smoka” zapraszają na ponowne spotkanie z władcą bieguna i grupą jego wiernych przyjaciół. „Misiek: Ekipa na wakacjach” to jeszcze więcej przygód, śmiechu i zabawy – tym razem w scenerii największego parku rozrywki na świecie. Usiądź wygodnie w kinowym fotelu, zapnij pasy i daj się porwać rollercoasterowi niezapomnianych wrażeń.

Zmęczony obowiązkami króla polarnego Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. Bez niej Misiek nie może sprawować rządów co naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin. Aby ją odzyskać, Misiek, jego rodzina i przyjaciele – pod pozorem wspólnych wakacji – udają się do Azji. Na miejscu odkrywają, że zaginiony przedmiot został ukryty w największym parku rozrywki na świecie. Chcąc go odnaleźć, bohaterowie będą musieli skorzystać ze wszystkich niesamowitych atrakcji wesołego miasteczka. Pomogą im w tym nowi kumple – niezwykle dzielne, chińskie tygrysy.