znajdź film:KRÓLOWA ŚNIEGU3: OGIEŃ I LÓD

KRÓLOWA ŚNIEGU3: OGIEŃ I LÓD


Reżyseria: Dariusz Błażejewski
Gatunek: animowany, komedia
Premiera: 23 grudnia 2016

Pobierz materiały edukacyjne

Opis filmu

Obsada polskiej wersji językowej : Gerda – Kowalicka Aleksandra, Kai – Bernard Lewandowski, Śnieżynka – Pach – Żbikowska Joanna, Król – Bąk Piotr, Alfida – Terpiłowska Anna.
Produkcja w Polskiej wersji Językowej: Studio PRL
Reżyseria Polskiej Wersji Językowej: Dariusz Błażejewski
Tłumaczenie: Jakub Wecsile
Dystrybucja: Kino Świat
Gatunek: animacja 3D
Produkcja: 2016

Bohaterowie przebojowej serii filmów animowanych opartych na najpiękniejszej baśni HANSA CHRISTIANA ANDERSENA powracają po raz trzeci! Kai, Gerda, waleczna łasiczka i gadatliwy troll Orm ruszają na kolejne spotkanie z przygodą. Jak zapowiadają twórcy, historia nabierze zupełnie nowego wymiaru. Do grona scenarzystów dołączył Robert Lence, współtwórca nominowanego do Oscara i Złotych Globów „DAWNO TEMU W TRAWIE” studia Pixar, „ROGATEGO RANCZA” oraz nagrodzonej dwoma Oscarami „PIĘKNEJ I BESTII” Disneya.

Chociaż Królowa Śniegu i samozwańczy Król Śniegu zostali pokonani, Kai i Gerda nie mają powodów do radości. Dziewczynka pragnie odnaleźć ukochanych rodziców, porwanych przez Północny Wiatr. Wspólnie z przyjaciółmi wyrusza na kraniec świata, w pełną niebezpieczeństw wyprawę ratunkową. W trakcie wędrówki bohaterowie natrafiają na artefakt, pochodzący z prastarego królestwa trolli. To legendarny Kamień Ognia i Lodu. Czy jego potężna moc okaże się pomocna w poszukiwaniach rodziców dziewczynki? A może tylko je utrudni i sprowadzi na Orma, Gerdę i resztę kompanii nowe kłopoty…

Materiały wideo

GALERIA ZDJĘĆ