znajdź film:Kosmici w mojej szkole

Kosmici w mojej szkole


Reżyseria: Paul Meyer, Gerhard Painter
Gatunek: animowany, fantasy, komedia
Premiera: 22 września 2023

 


Twórcy ciepło przyjętego hitu „Pies w rozmiarze XXL” przedstawiają sięgającą gwiazd
 komedię przygodową o miniaturowych kosmitach, którzy zamieszkali w… ciele nastoletniego chłopca. Razem przyjdzie im zmierzyć się z galaktycznym zagrożeniem, obronić szkołę przed najeźdźcami z kosmosu i dokonać takich cudów, że w głowie się nie mieści. Wszystko to w pełnej atrakcji, humoru i niesamowitych bohaterów familijnej opowieści, którą serwis Animation World nazwał przezabawnym połączeniem „Fantastycznej podróży” i „Facetów w czerni”.

W wyniku kosmicznej anomalii statek Sił Obrony Galaktyki i jego miniaturowa załoga – Gus, Max i Sophie trafiają do wnętrza mózgu 16-letniego ucznia – Normana. Od teraz widzą i słyszą wszystko to co nastolatek. A to dopiero początek kłopotów, bo dzielni kosmici są w trakcie misji, od której zależy dobro i przyszłość Wszechświata. Teraz, aby pokonać największego wroga – międzygalaktycznego złoczyńcę Zoltharda, Gus, Max i Sophie będą musieli ujawnić się i poprosić chłopca o pomoc. Muszą się jednak śpieszyć, bo podstępny Zolthard przejął już kontrolę nad umysłem dyrektorki szkoły, do której chodzi Norman i przeciąga na swoją stronę kolejnych nauczycieli. Czasu jest coraz mniej, po szkolnych korytarzach krąży UFO, a kosmicznie komiczna konfrontacja dosłownie wisi w powietrzu!

 

Naprawdę myśleliście, że jesteśmy sami w Kosmosie

Nic bardziej mylnego

Tej jesieni przekonaj się, że szkoła, to całkiem niezłe miejsce na rozpoczęcie inwazji Obcych i pozwól się porwać kosmicznie śmiesznej przygodzie!

 

Zobacz zwiastun animacji „Kosmici w mojej szkole” i przygotuj się na nieziemski ubaw, że w głowie się nie mieści!

SPOKOJNIE, TO TYLKO INWAZJA!

 

GALERIA ZDJĘĆ