znajdź film:Emma i czarny jaguar

Emma i czarny jaguar


Reżyseria polskiej wersji językowej: Maciej Kosmala

Dialogi w polskiej wersji językowej: Piotr Cieński

Obsada polskiej wersji językowej: Emma – Roksana Węgiel, Saul – Przemysław Bluszcz, Anna – Lidia Sadowa, Ore – Cezary Kwieciński, Ellie – Karolina Kalina, Emma dziecko – Laura Bączkiewicz, Celya/przyjaciółka –Katarzyna Wincza

Gatunek: familijny, przygodowy
Premiera: 9 lutego 2024

 

Najnowszy film od twórców światowych przebojów „Mia i biały lew” oraz „Wilk, lew i ja”, które w samej tylko Polsce obejrzało blisko 700 000 widzów! Tym razem Gilles i Prune de Maistre powracają z nową, fascynującą opowieścią o przyjaźni dzieci i wspaniałych zwierząt. „Emma i czarny jaguar” to pasjonująca wyprawa do serca Amazonii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła znajomość dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach. 

Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powrocie do deszczowych lasów i ukochanego zwierzaka. Mijają lata. Nastoletnia już Emma, która z czasem przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni łowcy zwierząt. Nie wahając się ani chwili, dziewczynka wyrusza do krainy dzieciństwa, aby uratować swojego przyjaciela. Pomaga jej w tym przebojowa nauczycielka biologii – pani Anja. Razem zrobią wszystko, by odnaleźć Hope i ocalić jaguara przed tymi, którzy dla zysku nie zawahają się zniszczyć dzikiej przyrody.

 

GALERIA ZDJĘĆ