znajdź film:Zak i Wowo: Tropiciele magii

Zak i Wowo: Tropiciele magii


Reżyseria: Philippe Duchene („Balerina”, „Królik samuraj: Kroniki Usagiego”), Yannick Moulin („Miś Muki”, „Galactik Football”)
Scenariusz: Philippe Duchene, Nadege Girardot („Miś Muki”, „Mary-Kate i Ashley w akcji”)
Występują:

Obsada oryginalnej wersji językowej: Akil Wingate

Gatunek: animowany, familijny, fantasy, przygodowy
Premiera: 26 lipca 2024

  

Twórcy roztańczonej „Baleriny” i rozpalających serca „Niezgaszalnych” zapraszają na niezwykłą podróż po krainie pełnej magii i zdumiewających zwierząt. W zapierającej dech w piersiach wędrówce po miejscach nie z tego świata towarzyszyć wam będzie zaczarowany olbrzym, skurczony do rozmiarów słodkiego futrzaka i ekipa jego wiernych kompanów. Wspólnie odkryjecie, co to prawdziwa przyjaźń i zaufanie. Poznacie niebywałe zaklęcia, moc żywiołów i udacie się na misję ratunkową poza granice wyobraźni.

W samym sercu baśniowego świata, zamieszkanego przez fantastyczne zwierzęta i dzikie stwory, trzynastoletni Zak wyrusza na poszukiwanie swojego brata bliźniaka Kyle'a, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. W pełnej wyzwań i niebezpieczeństw podróży towarzyszą mu babcia NaïNaï, dzielna i potrafiąca komunikować się ze stworzeniami wojowniczka – Indiana oraz Wowo – niegdyś wysoki na trzy metry olbrzym, teraz zamieniony za sprawą magii w uroczego i zwariowanego futrzaka. Czy kluczem do odnalezienia zaginionego brata okaże się zaczarowany jadeitowy kamień, którego supermocy Zak nie potrafi jeszcze kontrolować?

 

 

GALERIA ZDJĘĆ