znajdź film:Królowa Śniegu. Po drugiej stronie lustra

Królowa Śniegu. Po drugiej stronie lustra


Reżyseria: Robert Lence, Aleksiej Tsitsilin
Scenariusz: Robert Lence, Aleksiej Tsitsilin, Władimir Nikolajew, Aleksiej Zamysłow, Andrej Korenkow
Występują:

(Obsada polskiej wersji językowej) 

KRÓLOWA ŚNIEGU – Agata Kulesza, GERDA – Natalia Szroeder, ALFIDA – Marta Markowicz, KAI – Karol Jankiewicz, ROLAND – Maciej Dybowski, VEGARD – Jacek Kopczyński, UNA – Karolina Kalina, KRÓL HARALD – Tomasz Borkowski, ANDERS – Karol Kwiatkowski, ADMIRAŁ – Janusz Wtulich

Gatunek: animowany, familijny, przygodowy
Premiera: 21 grudnia 2018

Pobierz materiały edukacyjne

 

Współtwórca „Shreka”, „Pięknej i Bestii”, „Toy Story” i „Dawno temu w trawie”, Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu „Królowa śniegu” ma w sobie wszystko, co stanowiło o sukcesie poprzedniczek. Wartką akcję, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci, w których towarzystwie po prostu nie można się nudzić.

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedna z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.