znajdź film:Kopciuszek

Kopciuszek


Reżyseria: Lynne Southerland („Mulan 2”, „Droga do El Dorado”)
Scenariusz: Francis Glebas („Król Lew”, „Alladyn”, „Pocahontas”)
Występują:

(obsada polskiej wersji językowej) 
ELLA – Julia Wieniawa, ALEX – Otar Saralidze, KAMI – Marta Dobecka, CHUDA MYSZ – Waldemar Barwiński, GRUBA MYSZ – Paweł Szczesny, MACOCHA – Katarzyna Skolimowska, ANASTAZJA – Julia Kołakowska-Bytner, OLAF – Bartosz Wesołowski, ZŁA WRÓŻKA – Ewa Serwa, ŻÓŁW – Stefan Knothe, KRUK – Jakub Wieczorek

Gatunek: animowany, komedia
Premiera: 5 października 2018

Pobierz materiały edukacyjne


Jedna z najpiękniejszych baśni świata powraca w wydaniu, jakiego jeszcze nie było. Poznaj jej nowych bohaterów i tajemnicę, która odmieni losy całego królestwa. „Kopciuszek. Historia prawdziwa” to wspaniałe, animowane widowisko, przygotowane przez twórców ponadczasowych hitów: „Król Lew”, „Alladyn”, „Pocahontas”, „Herkules” i „Mulan 2”. Humor, magia, wartka akcja i przesympatyczna bohaterka, gotowa stawić czoła wszelkim przeciwnościom. Oto historia, którą pokochają wszyscy widzowie, niezależnie od wieku i płci!
 

 
Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret, który może wstrząsnąć światem baśni. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.   

GALERIA ZDJĘĆ